KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13669518

nr 1366 9518

Paul Flaubert

(1928-1994), Frankrike

Oljemålning, Trädgård. Signerad. Olja på duk, 50x60 cm

Paul Flaubert, fransk bildkonstnär född 1928, död 1994.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 14 december 2020
kl 20:41:24

14/12 18:42:48 1      1.500 kr
14/12 20:32:25 2      Vinnande bud

Paul Flaubert

Läs mer om Paul Flaubert